אימון אישי בקיקבוקס לחיטוב

אימוני קיקבוקס משלבים אלמנטים שונים מעולם האגרוף התאילנדי והקראטה. מדובר באומנות לחימה המהווה פעילות גופנית מאמצת באופן מיוחד והתוצאות הגופניות ניכרות היטב ובמהירות בכל הקשור לחיטוב הגוף ופיתוח השרירים. אימון אישי בקיקבוקס מתאים לאנשים אשר מעוניינים להוריד ממשקלם, אולם מתקשים לבצע את הפעילות בעצמם וכן עבור מי שמעוניין בתרגול מותאם באופן אישי אשר תורם לשיפור הקואורדינציה, לשריפת שומן ולחיטוב וחיזוק גופני.

אימון אישי בקיקבוקס לחיטוב

אימון ביעילות מקסימלית ובהתאמה אישית

פעילות האימון האישי מחייבת מומחיות ושמירה על בטיחות בעיקר כאשר מדובר על תחום דינמי דוגמת הקיקבוקס. יתרונותיו של אימון אישי בקיקבוקס לחיטוב הגוף הינם רבים ומגוונים וכוללים אפשרות ליהנות מיצירה של שגרה ספורטיבית המהווה בסיס לאורח חיים בריא ותורמת לירידה במשקל ולשמירה על תוצאות אימון מיטביות לאורך זמן. אימון קיקבוקס בעזרת מאמן כושר מקצועי ומנוסה תבטיח ניצול מקסימלי של זמן האימון בצורה היעילה ביותר, כאשר את האימון ניתן לערוך בכל מקום וגם בביתו של המתאמן על פי בקשתו. אימון אישי לחיטוב הגוף מתבצע מתוך התאמה למצב הגופני והרפואי של המתאמן וכן הוא מתקיים במועדים הנוחים לו. אימון הקיקבוקס המתקיים באמצעות מאמן כושר מקצועי ומיומן מאפשר תיאום ציפיות בין מטרותיו האישיות של הלקוח ובין תכנית האימונים אשר נועדה לשמר את תוצאות האימונים לטווח ארוך.

מטרות ויתרונות האימון

אימון קיקבוקס אישי מתמקד בהקפדה על יציבה נכונה, גמישות וחוזק גופני ובנוסף מאפשר הוצאת אגרסיות באופן מבוקר במטרה להגיע לרוגע נפשי פנימי ולחיזוק הביטחון העצמי. אימון הקיקבוקס לחיטוב הגוף הוא יותר מאשר רק ספורט, מדובר על ליווי אישי בידי מאמן כושר מוסמך הן במהלך האימון והן לאחריו וזאת בשילוב של בניית תפריט תזונתי בריא ומאוזן ומעקב אישי אחר התקדמות והתפתחות היכולות והכושר הגופני. אימון כושר אישי מהווה דרך יעילה לבצע פעילות גופנית מאתגרת ומאומצת וזאת בשילוב של שריפת קלוריות, חיטוב הגוף ורכישת כלים להגנה עצמית. אימוני הקיקבוקס כוללים לימוד של אומנות לחימה המורכבת מטכניקות מגוונות המשלבות יכולות אירוביות גבוהות. השילוב האידאלי שבין אימון אירובי ותנועות אנ-אירוביות הכוללות אגרופים ובעיטות במגוון רחב של טכניקות מספק כלי יעיל למדי לשריפת קלוריות ולרכישת מיומנות לחיזוק היציבה.

מאמן כושר אישי מקצועי עד הבית

שלום כרמי הינו מאמן כושר אישי מוביל בתחומו ובעל ניסיון של מעל עשר שנים בתחום האימון האישי המקצועי עבור קבוצות גיל שונות, החל מילדים, דרך מתבגרים ועד בוגרים ואף קשישים. האימון האישי מתבצע תוך התאמה מלאה לצרכי המתאמן, למבנה גופו לשגרת יומו והוא יכול להתבצע בכל מקום אשר תבחרו בו. לצד האימון, משלב שלום כרמי הכוונה תזונתית וייעוץ אישי לכל מי שמעוניין לרדת במשקל ולחטב את גופו.