מאמן כושר אישי באזור השרון: אימון מותאם אישית

כולנו יודעים שכאשר אנחנו משתתפים בשיעור כושר, הכלל כפוף לפרט. כלומר גם אם אנחנו לא ממש זקוקים לחלק מתרגילי האימון ולא לשם כך הגענו להתאמן, עדיין לא נוכל להאיץ במאמן הכושר לעקוף את התרגילים הללו ולעבור למשהו שמתאים לנו. מסיבה זו בוחרים רבים לפנות אל מאמן אישי על מנת שהאימון אכן יהיה מותאם באופן מלא לצרכים האישיים. התוצאות? אם שאלתם, טובות הרבה יותר.

מאמן כושר אישי באזור השרון: אימון מותאם אישית

בשיעורי כושר אנחנו תמיד מתאמנים יחד כקבוצה ובמקרים רבים הפרט כפוף לכלל והוא נאלץ להישאר בקצב של הקבוצה למרות שהוא היה רוצה לעשות עכשיו משהו אחר שיהיה הרבה יותר יעיל עבורו. מסיבה זו יש הרבה אנשים שמבקשים ליהנות מאימון מותאם אישית. זה סיפור יותר יקר אבל גם הרבה יותר אפקטיבי.

למה זה כל כך כדאי?

אז אם זה יותר יקר, ואימון הוא הרי אימון אז למה כל כך כדאי ללכת דווקא על אימון אישי? אז כאן כדאי לדעת כי אימון אישי מציע הרבה מעבר לחיסכון בזמן והתמקדות רק במה שהמתאמן צריך. כי האימון האישי הוא בעצם ליווי מקצועי של איש מומחה בתחום האימון שמציע את כל המעטפת הקשורה לאימון ולמטרות שלה. כלומר, אם המטרות הן שיפור של סיבולת לב ריאה או לחילופין, הורדה במשקל, הפחתה בשומנים, ירידה בהיקפים וכדומה, מאמן הכושר האישי יכוון את כל תרגילי האימון בהתאם למטרות ולמעשה האימון יוביל למטרות הללו בסופו של דבר. אם האימון יתברר כאינו יעיל דיו, הוא ישתנה בהתאם למטרות. המאמן האישי יתמקד בהגעה ליעד ויסייע למתאמן להשיג אותם.

אימון מותאם אישית לאנשים עם בעיות בריאות

אנשים שסובלים מבעיות בריאות שונות כמו יתר לחץ דם, מחלת הסוכרת, מחלות מפרקים שונות, בריחת סידן וכדומה, ייהנו עוד יותר לו יפנו אל מאמן כושר אישי. כך הם יקבלו את האימון הכי נכון והכי מתאים להם מהבחינה הבריאותית. כי במקרים כאלה של מחלות או בעיות בריאות שונות, האימון שאינו מותאם עשוי לפגוע ואף לגרום לפציעות.
מאמן כושר אישי ישדרג את הבריאות, ייטיב עם המתאמן ויכניס אותו לכושר בדרך שהכי מתאימה עבורו.

עוד באתר:

בוחרים מאמן אישי במחיר אטרקטיבי

אימון קיקבוקס לשיפור הכושר הגופני