אימון TRX אישי

אימון TRX אישי נחשב לטרנד החם בתחום אימוני הכושר בכלל ואימוני כושר אישיים בפרט. המשמעות היא שכמעט כל מאמן מחזיק ברשותו את רצועות ה- TRX  – שתי רצועות שבעזרתן ניתן לבצע אינספור תרגילי כושר בדרגות קושי שונות כנגד משקל הגוף, ממש כמו בחדר הכושר ולפעמים אפילו טוב יותר.

למה להתאמן בעזרת אימון TRX אישי ולא בחדר כושר?

 

הרב גוניות של הרצועות מאפשרת לעבוד על שרירים שונים ולשפר מרכיבים שונים בתחום הכושר, למשל סיבולת לב-ריאה, שיווי משקל, קואורדינציה, כוח מתפרץ, גמישות, חילוף חומרים ועוד. בנוסף, אימון זה חוסך זמן רב ומייתר את זמן ההמתנה בין מכשירים שונים בחדר הכושר. הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון הוא העובדה שהרצועות מצריכות חיבור לדבר מה יציב וגבוה.

יתרה מזאת – העובדה שהרצועות מתכווננות חוסכות ביקור בחדר הכושר ומאפשרת לעשות את הפעילות כרצונכם ולבצע אימוני כושר בבית , כלומר בזמן ובמקום שאתם מוצאים לנכון בלי הצורך להגיע במיוחד לחדר כושר. בנוסף, האימון באמצעות הרצועות מתאים לגילאים שונים (ילדים, קשישים, ספורטאים מנוסים וכו') – מה שלרוב מצריך שימוש בחדרי כושר מיוחדים או מחייב הדרכה ספציפית.

אימון TRX  אישי

 

למה כדאי לבצע אימון  TRX עם מאמן אישי?

אימון TRX עם מדריך כושר אישי מאפשר לכם ליהנות מכל האפשרויות: גם אימון בהתאמה אישית (למשל בהתאם למצב הגופני שלכם ולמטרות האימון) וגם אימון איכותי שמתאים לכל שעה משעות היום ולכל מקום. חשוב רק לוודא שאותו מאמן אישי עבר הדרכה והכשרה ספציפיים בתחום השימוש ברצועות אלו.

אימון TRX עם מאמן כושר אישי או לחילופין אימון קיקבוקס אישי מאפשר לבנות תכנית תרגילים מדורגת בהתאמה אישית – מה שמבטיח שתבצעו את התרגילים בצורה הנכונה, המדויקת והאופטימלית בהתאם לצרכים שלכם. המשמעות היא שמצד אחד לא ייוצר עומס מיותר על הגוף, אבל מצד שני המטרה תושג בהצלחה.

הדרך הטובה ביותר לבצע אימון TRX אישי היא כחלק מאימון פונקציונלי – אימון שכולל תרגילים המדמים ומחקים את הפעולות והתנועות היומיומיות במטרה להרחיב את טווח התנועה. אימון זה משלב בין מערכות שונות של שרירים ומערב מספר מערכות תנועה ואזורים גופניים – מה שהופך אותו ליעיל מבחינה גופנית וקלורית כאחד.