אימון כושר 45 דקות

אימון כושר אישי 45 דקות מהווה את האופציה המושלמת ביותר, על מנת להיכנס לכושר. האימון האידיאלי אורך 45 דקות, הוא יכול להכיל מגוון רחב של תרגילים שונים, העובדים על מרכיבי הכושר הגופני. כמובן שהאימון עצמו אמור להתאים למתאמן, ליכולות הגופניות שלו ולמטרות האישיות שלו. לדוגמה, מתאמן שמעוניין להעלות במסת שריר, זקוק לאימון שונה, מאשר מתאמן שמעוניין לרדת באחוזי השומן.

אימון כושר 45 דקות

אימון כושר 45 דקות – הצעה לאימון שיכול להתאים לכולם!

כמובן שאין אימון כושר 45 דקות שיכול לספק את כל הצרכים והדגשים של המתאמנים השונים, אך האימון הזה מספק עבודה אירובית מאתגרת לצד אימון כוח. חשוב להדגיש כי בתחילת האימון יש צורך לבצע חימום של מספר דקות, על מנת להכין את הגוף למאמץ פיזי.

  • פושאפס- כל אחד יכול לבצע את התרגיל ברמת הקושי המתאימה עבורו, החל מפושאפס על הברכיים, ועד לפושאפס על יד אחת.
  • סקוואטים- התרגיל האופטימלי לכל מי שמעוניין לחזק את שרירי הרגליים והישבן. ניתן למצוא ווריאציות שונות של התרגיל, אשר נועדו לתת דגש מיוחד על הירך הפנימית, הישבן, הירך האחורית וכדומה.
  • מתח- מדובר על תרגיל קלאסי שמפעיל את שרירי הגב, הזרוע והכתף. ניתן לבצע את התרגיל בעזרת גומייה עבור המתקשים, או לחילופין, לקשור משקולת למותן, על מנת להעלות את דרגת הקושי.
  • פלאנק- אחד התרגילים המוכרים ביותר. ניתן לבצע אותו על הברכיים בתור התחלה, ולאחר מכן להעלות את רמת הקושי, לשלב פלאנק צידי ולשחק עם הווריאציות השונות. ניתן להתחיל מחצי דקה ולהתקדם לפי היכולת.

 

המטרה היא לבצע בין 12 – 15 חזרות מכל תרגיל, לפי רמת הקושי המתאימה לכם. לאחר מכן ניתן לקחת הפסקה קצרה ולהמשיך לתרגיל הבא, כאשר היעד הוא לסיים סבב של שלושה מחזורים. ניתן לשלב קפיצות בדלגית בין תרגיל אחד למשנהו, כדי להעלות את רמת הקושי. מומלץ לסיים את האימון במתיחות והרפיה.

לסיכומו של דבר

אנו בחברת shalomfit – רשת מאמנים ארצית, מקפידים לעבוד עם המאמנים המנוסים ביותר, על מנת להבטיח לכל אחד אימון אישי המותאם לצרכים וליכולות שלו. לתיאום אימון ניסיון, צרו קשר עוד היום!