אימון כושר שיא

אימון כושר שיא הינו אימון שנועד להכניס את המתאמן לכושר השיא שלו, באמצעות אימון אינטנסיבי ומאתגר. לרוב מדובר על אימונים קצרים ואינטנסיביים, הכוללים מאמצים קצרים של 20 – 30 שניות ומנוחה קצרה עד הסט הבא. אימוני טבטה או אימוני היט יכולים להתאים להגדרה, היות והם עובדים בצורה אינטנסיבית ביותר על כל שרירי הגוף. מדובר על אימונים מאתגרים ולא פשוטים, אשר בנויים על העיקרון של מאמץ גבוה לזמן קצר. כתוצאה מכך, אנשים רבים מצליחים להתמיד בהם לאורך זמן ולהשיג את התוצאות האופטימליות ביותר עבורם.

אימון כושר שיא

מהם היתרונות של אימון כושר שיא?

  1. מדובר על אימון קצר ואינטנסיבי, אשר מבוסס על הרעיון כי רמת הקושי של האימון גבוהה, אך היא אינה אורכת זמן רב. כתוצאה מכך, ישנה מוטיבציה גבוהה יותר להמשיך באימון ולהגיע לסיומו. האימון עצמו יכול לארוך בין 45 – 60 דקות והאפקטיביות שלו מדהימה.
  2. אימון כושר שיא יכול להתאים לכל מי שמעוניין לאתגר את עצמו ולהעלות את רמת הכושר הגופני שלו. האימון אינו מומלץ למתחילים שמעולם לא התאמנו, אלא למתאמנים שכבר הצליחו להבין כיצד לבצע את התרגילים השונים בצורה מדויקת ונכונה וכיצד להימנע מטעויות.
  3. אימון אינטנסיבי מסוג זה יכול להיות מושלם לכל מי שמעוניין לשפר את סיבולת הלב ריאה שלו, להגביר משמעותית את שריפת הקלוריות ולהיפטר מאחוזי השומן המיותרים. אך על מנת להשיג זאת יש צורך להקפיד על אימון מדויק בהתאם לרמת העצימות שמתאימה לכם.
  4. אימון זה משלב בתוכו מגוון רחב של תרגילים העובדים על מרכיבי הכושר הגופני השונים בעצימות גבוהה. ניתן למשל, לשלב תרגילי כוח שונים, תרגילי אירובי, תרגילים העובדים על סיבולת שריר או סיבולת לב ריאה ועוד. מומלץ לעבוד עם מאמן כושר אישי בקריות שמתמחה בתחום, על מנת להתאים לעצמכם את האימון האידיאלי ביותר.

לסיכומו של דבר

אנו בחברת shalomfit – רשת מאמנים ארצית, מקפידים לעבוד עם המאמנים האיכותיים ביותר, על מנת להבטיח לכל אחד אימון כושר אישי ברמה הגבוהה ביותר. המאמנים שלנו יכולים להתאים לכל אחד אימון כושר שיא, בהתאם ליכולות שלו. לתיאום שיעור ניסיון, צרו קשר עוד היום!