אודות

בתקופה שבה הולכת וגוברת המודעות לחשיבותו של אורח חיים בריא ופעיל, האימון האישי מציע יתרונות רבים, לרבות יתרון בריאותי ואחוזי הצלחה גבוהים יותר. בניית תכנית אימונים מקצועית יכולה להתאים לאורח החיים שלכם וגם למסגרת התקציב שעומד לרשותכם, וכך תוכלו להגיע ליעדים הצבתם לעצמכם ביתר קלות.

שלום כרמי פועל כמאמן כושר אישי כבר מעל עשר שנים ומציע את שירותיו למתאמנים מכל הסוגים החל בילדים, דרך מתבגרים ובוגרים - ועד לקשישים או נשים בהיריון. מלבד ההתאמה לצרכים של כל מתאמן, למבנה גופו ולשגרת חייו, האימון נעשה בכל מקום שבו תבחרו - כולל בבית הפרטי שלכם, הרחק מעיניהן הבוחנות של כלל האנשים.

ולא פחות חשוב מכך, האימון כולל גם הכוונה תזונתית, וזהו יתרון בפני עצמו עבור אנשים המעוניינים לרדת במשקל.

 

 

מדוע לפנות למאמן כושר אישי?

ראשית, מאמן כושר אישי אינו רק אדם המקפיד על התזונה ועל "משטר" אימונים, אלא שזהו איש מקצוע מנוסה ומומחה שמלווה אתכם שלב שלב, יכול לכוון אתכם לדרכים המתאימות לכם, לעודד אתכם כשצריך, לא לוותר לכם כשאתם מוותרים לעצמכם ובעיקר, לעזור לכם להגיע לתוצאות המיוחלות עליהן אתם חולמים. כמו כן, בעבר, מעטים בלבד יכלו לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי - בגלל סוגיית המחיר. אולם כיום, שירות זה אינו מיועד לבני המעמד העליון בלבד, אלא שניתן להתאים אותו לכל כיס.


מדוע לבחור בשלום כרמי כמאמן הכושר האישי שלכם?

אנשים רבים מתמודדים עם בעיות כגון עודף משקל. רובם כבר ניסו את מזלם בדיאטות או באימוני כושר בלי שחוו הצלחה, עובדה שהובילה לחוסר מוטיבציה ואף לחוסר ביטחון עצמי. שלום כרמי, הוא מאמן כושר אישי מיומן ומנוסה ולו הכשרה רבה בתחום, כולל עבודה עם מתאמנים ממגוון רחב של גילאים, החל בילדים ועד אנשים מבוגרים. שלום הנו בוגר קורסים מקצועיים מטעם מכון וינגייט ומטעם אונ' תל אביב, כאשר לזכותו עומדות הצלחות משמעותיות בעזרה למתאמנים רבים ומגוונים להגיע לתוצאות - ואין ספק שהוא יוכל לעשות את אותו הדבר גם עבורכם.אם לחטב את הגוף או לרדת במשקל הם היעדים שברצונכם להגשים, אשמח לעמוד לרשותכם.

הירשמו כבר עכשיו לאימון אישי ותוכלו ליהנות מהטבה משמעותית!

תעודות והכשרה

לתיאום אימון ניסיון