מאמן כושר עד הבית

מאמן כושר עד הבית הוא מאמן כושר אישי שמגיע אליכם במקום שאתם תגיעו אליו. המשמעות היא שמצד אחד אולי נגמרו התירוצים שלא לעשות ספורט ולהמשיך להתעצל, אבל מצד שני רוב הסיכויים שהתוצאות יהיו איכותיות במיוחד מסיבה אחת – האימון מתבצע בסביבה הטבעית של המתאמן ואינו מצריך התאמות כלשהן מצדו (למשל מבחינת ביגוד, נסיעה ומציאת חנייה, ציוד מיוחד וכו').

מאמן כושר עד הבית

מאמן כושר עד הבית מגיע אליכם עם כל הציוד הרלוונטי לאימון (למשל משקולות, רצועות לאימון TRX , גומיות כושר, כדורי פיזיותרפיה, מזרנים ייעודים ועוד) – מה שאומר שלבוחרים באופציה זו יש דאגה אחת פחות. המשמעות היא שיש אפשרות לבצע תרגילים שונים כמו תרגילי כוח, תרגילי גמישות, תרגילים שונים לפיתוח סיבולת לב-ריאה ועוד ממש כמו בחדר הכושר רק בבית הפרטי.

למי מתאים שירות מאמן כושר עד הבית?

שירות מאמן עד הבית מתאים למי שמעוניין לבצע ספורט באופן איכותי ואישי ולא בחדר-כושר (ויהיו הסיבות לכך אשר יהיו), אבל לנצל את זמנו בצורה מיטבית ולא לבזבז אותו בעמידה בפקקים, בנסיעות וכו'. אמנם המחיר לרוב ישקף את הנוחיות אבל פירות ההשקעה שווים הכל. עם זאת, לרוב אפשר לחסוך את התוספת במחיר כאשר מזמינים מאמן כושר אישי שעובד/גר קרוב לביתכם.

ברוב המקרים מאמן הכושר האישי מספק טיפים ותרגילים לביצוע בבית, אך כאשר הוא  רואה בעצמו את היכולות והמגבלות של ביתכם – הוא מסוגל להתאים אותם בצורה מקסימלית לביתכם והכך להפוך את האימון לאפקטיבי ויעיל יותר. כמו כן, הוא יכול לספק ייעוץ תזונתי מתאים ומפורט יותר, למשל לאחר שהוא יראה את מצרכי המזון שקיימים במקרר או במזווה של המתאמנים.

בנוסף, שירות זה מתאים למתאמנים שמעוניינים לבצע אימוני כושר בפרטיות מוחלטת, למשל אנשים שאינם חשים נוח בגופם בשל משקל עודף ובעיות גופניות כלשהן שיוצרות רתיעה (פסוריאזיס, פיגמנטציה וכו'). כמו כן, פרטיות זו יכולה לספק את צרכיכם של אנשים שמומלץ להם שלא להימצא בסביבת אנשים (למשל בשל מחלה, מערכת חיסונית חלשה וכו'), אבל לא מוכנים לוותר על אימון גופני איכותי.

אולי יעניין אותך גם:

טעויות בתזונה ובאימוני כושר

אימון אישי מחיר – כמה זה אמור לעלות?

אימון אישי בקיקבוקס לחיטוב