מאמן כושר אישי בכפר סבא: אימון מקצועי עם תוצאות

אתם מתאמנים ומתאמנים, רצים, מזיעים, מתמתחים, מרימים משקולות ו – כלום! אפס תוצאות! מכירים את זה? כל המטרה שלכם באימון הוא להוריד משקל, לחזק שרירים וליהנות מבריאות טובה יותר אך משום מה נדמה כי הגוף שלכם החליט שהוא לגמרי לא משתף פעולה עם כל המאמצים שלכם. אז מה? תרימו ידיים? ממש לא! אתם פשוט צריכים לחשב מסלול מחדש ולפנות לכיוון אחר.

מכירים את זה שאתם עושים את כל המאמצים, מתעמלים, עושים כושר, שוחים, רצים ומשום מה הגוף שלכם לא ממש מגיב לכל זה? כנראה שאתם רצים בכיוון הלא נכון. מה שאתם צריכים לעשות זה לשנות מסלול ולהתחיל לחתור לכיוון שיתאים לכם. פתאום תגלו כי יש שכר לעמלכם והגוף שלכם מתחיל להגיב היטב לכל מה שאתם עושים.

מאמן כושר אישי בכפר סבא: אימון מקצועי עם תוצאות

איך יקרה הפלא?

על מנת שאכן תתחילו לראות תוצאות בשטח, אתם חייבים להתחיל לעבוד נכון. איך תדעו מה זה לעבוד נכון? בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

מאמן כושר אישי בכפר סבא – הוא זה שייתן לכם את הכוונון הנכון ויאמן אתכם באופן שהגוף שלכם צריך.

אימון זה עניין אישי

אימון זה עניין מאוד אישי. לא כל מה שטוב לאחד יהיה גם טוב לשני ולעיתים מה שיהיה טוב לאחד עשוי להרוס ולגרום נזק לשני. כך לדוגמא, אדם הסובל מבעיות במפרקים, הוא לא יוכל לבצע כושר כמו אדם ספורטאי. אם הוא רק ינסה לעשות את זה, הוא פשוט יינזק. ואם אנחנו מדברים על נזק הרי שמדובר בנזק לא קל ולא פשוט. נזק במפרקים עשוי להוציא את המתאמן שלנו לגמרי מהמעגל כאשר הוא ימצא את עצמו חייב לשכב, לנוח ולהמתין עד שהפרקים יחלימו. גם אחר כך כבר לא ממש בטוח שהוא יצליח להתעמל. כך גם עם אנשים הסובלים מאוסטאופורוזיס. לא כל אימון יוכל להתאים להם ולעיתים הם גם יינזקו בעקבות תרגול לא נכון.

האימון האישי מבטיח חבילת אימון מתאימה בדיוק ליכולות הפיזיות כמו גם לצרכים האישיים כאשר התוצאות בשטח לא יאחרו לבוא.

מומלץ מאוד!

אולי יעניין אותך גם: